.

.

beibehang Висина 2.8 M Европската јавор лисја Ѕид крпа тапети за ѕидови контакт-хартија дома декор de papel parede infantil

beibehang Висина 2.8 M Европската јавор лисја Ѕид крпа тапети за ѕидови контакт-хартија дома декор de papel parede infantil

DEN 1781.00
DEN 2544.00
-30 %
Од стока

Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Wallpaper материјал?
: Природен памук + не wovens
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 2 : Што е со големина на позадината ?
Висина на позадината е фиксна. Сите е 2,8 метри
Кога ќе се купи количина 1 ќе добие wallpapr големина width =1 * 1= 1 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 2 ќе добие wallpapr големина width =2 * 1= 2 m height =2.8 m Кога ќе го купите количество 3 ќе добиете wallpapr големина width =3 * 1= 3 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количина 4 ќе добиете wallpapr големина width = 4 * 1= 4 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 5 ќе добие wallpapr големина width = 5 * 1= 5 m висина =2.8 m Кога ќе го купите количество 6 Вие ќе добиете wallpapr големина width = 6 * 1 = 6m height =2.8 m Кога ќе го купите количество 7 Вие ќе добиете wallpapr големина width = 7 * 1= 7 m висина =2.8 m .................... ..................... ..................... Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : Колку треба да ќе треба да се купи? Мерка вашиот ѕид ширина Пример 1 : Ако вашиот ѕид width=3 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 3 Пример 2 : Ако вашиот ѕид width = 10 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 10 Пример 3 : Ако вашиот ѕид width = 20 m, Тогаш ќе треба да се купи количината 20 ПРАШАЊА 4 : Позадина има браздата? Бидејќи логистика бизнис има ограничена големина на пакетот. (Должината не може да надмине 1.1 m). Така сите позадината е укината и спакувани. По позадината е укината, ќе има една мала количина на браздата, но тоа нема да влијае на квалитетот на позадината.

Димензии:
W 1m H 2.8 m
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
A0550
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
R

Купувачите избираат и