.

.

beibehan3d позадина Модерна 3D градина quilting nonwoven позадина спална соба во ЖИВО позадина цвет ѕидни тапети за ѕидови 3 D

beibehan3d позадина Модерна 3D градина quilting nonwoven позадина спална соба во ЖИВО позадина цвет ѕидни тапети за ѕидови 3 D

DEN 1572.00
DEN 2016.00
-22 %
Од стока

Материјал : Не-Плетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : 5 боја ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија (поинакви наредби од различни серија), на едната страна од ѕидот многу користите истата серија на позадината;Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на th e ѕид. ↓↓↓JA102 ↓↓↓JA101 ↓↓↓JA104 ↓↓↓JA105 ↓↓↓JA103
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
A0211
Употреба:
Свадба Куќа
Шема:
Yes
Стил:
Европа
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Врежана
R

Купувачите избираат и