.

.

Моден Дама Пред-Обоени Ombre Малезија Коса Ткаат Длабоко Бран Снопови 1b/burg Човечка Коса на Бургундија Снопови 3 Снопови Не-remy

Моден Дама Пред-Обоени Ombre Малезија Коса Ткаат Длабоко Бран Снопови 1b/burg Човечка Коса на Бургундија Снопови 3 Снопови Не-remy

DEN 2802.00
DEN 5286.72
-47 %
Од стока


Моден Дама Пред-Обоени Ombre Малезија Коса Ткаат Длабоко Бран Снопови 1b/burg Човечка Коса на Бургундија Снопови 3 Снопови Не-remy
Продавница Име
МОДЕН ДАМА Официјалната Продавница
Објектот
Моден Дама Пред Боја На Коса Снопови
Материјал
100% Необработени Малезија Коса, 100% Вистински Човечка Коса
Боја На Коса
Ombre Боја #1b/бургундија
Коса Должина
10-26inch Во Парк
Губење На Тежина
95-105 G/Пакетот(За 3.2-3.5 МЛ/Парче)
Се Носат На Предлог
10-18inch 3 снопови за целосна главата;
20-26inch 4 снопови за да биде целосна главата
Квалитет
Не Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна Крајот
Пакет
Исклучителна Транспарентен Пакет, Може Да Се Прилагодите На Етикетата
Место На Потекло
Малезија;
Пад На Превозот
Прифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.
Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на Превозот
Време На Испорака
Експрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ/DHL во Рамките на 3-7 Business Дена
Е на коса 100% човечка коса?
A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.
Може да се косата екстензии се исправи, завиткан, боени или белена?
A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени.

Протегала должина:
10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 10 10 12, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 10 12 12, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20
Апликација Тип:
Шие-во
Број На Модел На:
црвена боја
Текстура:
Длабоко Бран
Бренд Име:
Моден дама
Најдолг Коса Дел:
>=25%
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Малезија Коса
Bleachability:
Потемни Бои
R

Купувачите избираат и