.

.

500g Мека Кашмир Конец за Плетење Mink Бебе Плетење Волнени Рака-плетени од Кука Игла Работа Волна Предиво за Рачно Плетење Нишка

500g Мека Кашмир Конец за Плетење Mink Бебе Плетење Волнени Рака-плетени од Кука Игла Работа Волна Предиво за Рачно Плетење Нишка

DEN 719.52
Од стока


Пакет се Вклучени : 500g/многу 1pcs на секоја боја,тоа ќе биде 50g/топката,10ball/многу
2 парчиња од иста боја,тоа ќе биде 100g/топката,5ball/многу
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Може да постојат 3-5g отстапување постои.
2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.
3.Можете да се меша бои. Ве молиме да ми кажете боја бројот што треба, или ние ќе брод до вас по случаен избор . Благодарам многу !
-|-_

боја:
001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 022, 023, други остави порака
Предиво Count:
Други
Регистрирана Трговска Марка:
Други
Бренд Име:
inhomster
Шема:
Обоена
Техника:
прстен откачи
Стил:
Рачно Плетење
Равномерност:
Други
Број На Модел На:
2005 година
Материјал:
Cashmere / Бамбус Влакна
Пресврт:
Други
Употреба:
Рачно Плетење
Предиво Тип:
Worsted
Тип:
Волна Предиво Помеша
сила:
Други
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Помеша Предиво
R

Купувачите избираат и