.

.

50W 5VDC Излез Префрлување Напојување Универзални AC Влез Мал Волумен Тенка Напојување SMB-50-5

50W 5VDC Излез Префрлување Напојување Универзални AC Влез Мал Волумен Тенка Напојување SMB-50-5

DEN 379.00
DEN 398.40
-5 %
Од стока


Излезна Моќност:
1 - 50W
Бренд Име:
smun
Број На Модел На:
SMB-50-5
Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
0-15A
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
50/60Hz
R

Купувачите избираат и