.

.

20W Ултра Тенок Тип Единствен Излез Прекинувачки Режим на Напојување 12V 1.7 AC-DC Тенок Led Драјвер SMB-20-12

20W Ултра Тенок Тип Единствен Излез Прекинувачки Режим на Напојување 12V 1.7 AC-DC Тенок Led Драјвер SMB-20-12

DEN 246.00
DEN 259.20
-5 %
Од стока


Излезна Моќност:
1 - 50W
Бренд Име:
smun
Број На Модел На:
SMB-20-12
Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
0-5A
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
50/60Hz
R

Купувачите избираат и