.

.

5Pcs Мини Круг Црна 3 Pin SPDT ON-OFF Рокер Switch Snap-in

5Pcs Мини Круг Црна 3 Pin SPDT ON-OFF Рокер Switch Snap-in

DEN 59.04
Од стока


Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
LOSUYINE
Број На Модел На:
KCD
сертификација:
CCC
Карактеристики:
3PIN / ИСКЛУЧУВАЊЕ
R

Купувачите избираат и