.

.

10pcs/многу 10*15mm SPST 2PIN за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА G130 Брод Рокер Switch 3А/250V Автомобил Контролната Табла Камион RV АТВ Дома

10pcs/многу 10*15mm SPST 2PIN за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА G130 Брод Рокер Switch 3А/250V Автомобил Контролната Табла Камион RV АТВ Дома

DEN 47.52
Од стока

Пакет Вклучуваат : 10pcs Прекинувачи Инсталација дупка големина : 10*15mm

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
2PIN/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
LOSUYINE
Број На Модел На:
KCD
сертификација:
CCC
R

Купувачите избираат и