.

.

YOCOMYLY 20pcs Зелена Led Точка Светлина 12V Автомобил Брод Круг за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Рокер Префрлете се на Продажба

YOCOMYLY 20pcs Зелена Led Точка Светлина 12V Автомобил Брод Круг за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Рокер Префрлете се на Продажба

DEN 397.92
Од стока

Опис :
Овој производ е Сини LED осветлен Рокер switch. Тоа може да работи во било кој автомобил и нешто со 12 Volt DC извор.
Тип : 2 Игли (3 Игли со LED) SPST : ON-OFF
Тоа има широк опсег на функции. На пример, тоа може да се примени како прекинувачи за дополнителни electronical опрема внатре&надвор од автомобилот.(како што се трепкачки светла, шасија светла, и купола светла!)
Капакот е црна и можеби некои боја разлика поради photoing светлина и Компјутерски екран.
Карактеристики :
1.Лесно подесување. Сите што ви треба е 3/4"(19mm) дупка и да се префрлат ќе седат во убаво; нема повеќе плоштадот намали испис.
2.Нашите switch доаѓа со kyhole слот за да се спречат несакани ротација
3.ЗЕЛЕНА LED кога е вклучена
4.SPST 2 пол дизајн (On/Off) 3 столбови со LED да бидат поврзани на земјата.
Пакетот Вклучува :
20 X ЗЕЛЕНА LED Круг Toggle Префрлате

Бренд Име:
YOCOMYLY
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
On/Off Прекинувач
Поставување на Возило:
Лево,Десно,Напред,Заден
R

Купувачите избираат и