.

.

YOCOMYLY 5pcs Црвено IP65 Водоотпорен 4 Pin 2 позиција Рокер switch 250V/10A 125V/16A

YOCOMYLY 5pcs Црвено IP65 Водоотпорен 4 Pin 2 позиција Рокер switch 250V/10A 125V/16A

DEN 709.92
Од стока

Име На Производ : Рокер Префрлате
Главната Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон, Злато Тон
Тип : Двоен SPST
Терминали : 6 Пина
Напојување : AC 250 V, 10 A //AC 125 V,16 A
Пакет Содржина : 5pcsx Рокер Префрлате
Опис :
Напонот е 250 V или 125v, ве молиме да се грижи ако вашата земја не поддржуваат овој напон.
Изградена во сијалица во секој фрли, како индикатор за светло.
Лесен за употреба, приклучок и употреба, контрола на електрични Инструмент или метри.
Притиснете го копчето за хируршка постапка со On/Off дизајн, лесна за употреба

Бренд Име:
YOCOMYLY
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Купувачите избираат и