.

.

10PCS 0.1 А 30VDC долг работен век мини прекинувачи граница вклучите KFC-V-105

10PCS 0.1 А 30VDC долг работен век мини прекинувачи граница вклучите KFC-V-105

DEN 194.00
DEN 204.00
-5 %
Од стока


Граница вклучите игра прекинувач флеш вратата ресетирате switch micromove откривање копчето за вклучување
1.боја : црна
2.количина : 10 компјутери/многу
3.номинална струја : 0.1 А
4.номинална напон : 30 VDC
5.модел тип : KFC-V-105
6.работен век : повеќе од 50000times
Ограничување на прекинувач (обратна) флеш вратата ресетирате switch micromove откривање копчето за вклучување KFC-W-08 B две нозе
1.боја : како на сликата
2.количина : 5 компјутери/многу
3.номинална струја : 0.1 А
4.номинална напон : 30 VDC
5.модел тип : KFC-W-08 B

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
KFC-V-105
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
патување за откривање bi-directional откривање microswitch
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
сертификација:
CE,CCC
тековната:
0.1 А
боја:
како Слика
Количина:
10pcs
Номинална Струја:
0.1 А
Номинална Напон:
30VDC
Работен век:
Повеќе од 50000 пати
R

Купувачите избираат и