.

.

Универзалната 3.5 mm Стерео Женски Аудио Џек 2 РКА Машки Приклучок за Слушалки 3.5 Y Адаптер Кабел за видео надзор DVR Систем

Универзалната 3.5 mm Стерео Женски Аудио Џек 2 РКА Машки Приклучок за Слушалки 3.5 Y Адаптер Кабел за видео надзор DVR Систем

DEN 43.00
DEN 47.52
-10 %
Од стока


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
100%
100% Сосема нов и висок квалитет на Индивидуални РКА приклучоци за лесна конекција (Y-кабел) Заштитените 3,5 мм мини џек 2 РКА стерео аудио Y адаптер кабел. Едниот крај на кабелот има женски 3.5 mm стерео мини џек и други крајот има две шарени кодирани машки РКА приклучоци. Две шарени машки приклучоци се лесно за вас да се разликуваат од нив. Овој кабел ќе се конвертира 3.5 mm стерео мини приклучок во две моно РКА приклучоци (лево и десно аудио канали). Боја : Како на сликата Кабел Должина : Околу. 10cm
[xlmodel]-[custom]-[8888] Пакет се Вклучени 1x РКА Кабел Превозот Информации
ПРЕВОЗОТ :
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 1-3 работни дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.
2.Нашиот бесплатен превозот само се вклучени Кина пост воздух mail ,и тежина треба да биде во рамките на 2 KG. Ве молиме да забележите на Кина пост воздух mail полека.
3.Ако сакате да го испратите со ЕМС.DHL и ПРОЗОРЦИ, ќе треба да плаќаат за превозот цена.
4.Кога ние испрати стоката , ние ќе се одговорни за проблем во Кина Царинските и купувачот треба да се одговорни за проблемот купувачи во земјата на Царинската управа.
5.

Должина на кабел:
10cm
Бренд Име:
AHWVSE
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
мрежен кабел
R

Купувачите избираат и