.

.

Нов Висок Квалитет 5PCS Поставите Бања Прибор Поставува Четка за заби Носителот Ретро Керамички миење на устата Првенство Bathromm Перење Сет

Нов Висок Квалитет 5PCS Поставите Бања Прибор Поставува Четка за заби Носителот Ретро Керамички миење на устата Првенство Bathromm Перење Сет

DEN 2325.00
DEN 2870.40
-19 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел. На големо се добредојдени.
Услуга на клиентите
1. Ве молам прости што не може да се задржи 24 часа онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа.
2. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност.
3. Клиентите Задоволство е нашата примарна грижа, вашата поддршка е нашиот најголем охрабрување.
Превозот
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време.(Обично во рок од 3 дена)
2. Ние може да ги промените логистика начин за бесплатен превозот на стоки по некои посебни околности, но може да се обезбеди исти или дури и побрзо се изразат. Ве молиме да ни остават порака ако вашиот имаат посебни барање.
3. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе напишете "Подарок" или "Примерок" во US$ 10-50 по парче вредност цена на фактурата.

Бренд Име:
MQbereda
Материјал:
Керамички
Модел:
FG002
R

Купувачите избираат и