.

.

8ММ 6/Многу Malian Свадба Жолто Злато Боја Openable Шарм Алки За Африканските Жени Накит Луксузни Накит

8ММ 6/Многу Malian Свадба Жолто Злато Боја Openable Шарм Алки За Африканските Жени Накит Луксузни Накит

DEN 460.00
DEN 575.52
-20 %
Од стока


Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL/Федекс/UPS/ Aramex.
Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QQ070
Бренд Име:
Caluven
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
R

Купувачите избираат и