.

.

2018 најновите магија нерѓосувачки челик хривнија декомпресија новина забава фабрика трговија на големо

2018 најновите магија нерѓосувачки челик хривнија декомпресија новина забава фабрика трговија на големо

DEN 427.20
Од стока


Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат
** Над НАС$ 300.00 Добие 5% Попуст , надградба на нашата ЗЛАТНА ВИП купувачот, уживаат повеќе попуст следниот пат
** Над НАС$ 500.00 се Добие 8% Попуст , надградба на нашите ПЛАТИНУМ ВИП КУПУВАЧОТ, уживајте во повеќето попуст следниот пат
Пакет
** Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот
** Бесплатен превозот : сите добра се бесплатни од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, тоа ќе биде потребно околу 8 - 30 дена за да стигне до вас;
** Специјален попуст за испорака : од DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPS-от и слично, тоа ќе потрае aroud 3 - 8 дена за да стигне до вас
** Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" и ниска вредност ќе биде прогласен, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B10138
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
како слика се прикажани
Пакување:
OPP кеси, Надворешниот картон
превозот:
слободен од кина пост воздухопловната
Супериорност:
Висок квалитет ,Фабрика Цена!
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
OEM / ODM:
Добредојде
R

Купувачите избираат и