.

.

ANKA Бренд Трендовски молња Стил Ткаенината Хривнија Кристал Мрежа Прашина Накит За Жените Луксузни Свадба Партија Накит #131044

ANKA Бренд Трендовски молња Стил Ткаенината Хривнија Кристал Мрежа Прашина Накит За Жените Луксузни Свадба Партија Накит 131044

DEN 554.40
Од стока


ANKA Бренд Трендовски молња Стил Ткаенината Хривнија Кристал Мрежа Прашина Накит За Жените Луксузни Свадба Партија Накит Материјал : Алуминиумски,Crystaldust плоча : Злато-боја, големина : 1.4 CM тежина : 31.8 g

Дијаметар:
6cm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
131044
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ANKA
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
N/A
Функција:
N/A
Главниот Камен:
Crystaldust
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
обложено:
злато боја галвански
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет
R

Купувачите избираат и