.

.

Balibali Прилагодливи Ткаат рачно изработени Хривнија Етничка Геометријата на Моделот Tassel Нараквици Жените Бохемски MIYUKI Семе Мониста Алки

Balibali Прилагодливи Ткаат рачно изработени Хривнија Етничка Геометријата на Моделот Tassel Нараквици Жените Бохемски MIYUKI Семе Мониста Алки

DEN 108.00
DEN 212.64
-49 %
Од стока


Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Balibali
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
М-B0004
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
miyuki семе мониста
R

Купувачите избираат и