.

.

Пригушување Позицијата на Педалот за гас Сензор За Hino P11 J08E J08C J05C 89441-5290B 894415290B

Пригушување Позицијата на Педалот за гас Сензор За Hino P11 J08E J08C J05C 89441-5290B 894415290B

DEN 1152.00
DEN 1370.88
-16 %
Од стока


Пригушување Позицијата на Педалот за гас Сензор За Hino P11 J08 E J08 C J05 C 89441-5290 B 894415290 B
за Hino P11 J08 E J08 C J05 C

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Чувствителност:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Тип:
Тип На Прекинувач
Повторливост:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
линеарна:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Резолуција:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Hysteresis:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Поставување на Возило:
Пред Се, Лево
Автомобил Производител:
За Hino
Производителот Дел Број:
89441-5290B
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
894415290B
Површина:
Висок квалитет
Тип:
Пригушување Позицијата На Педалот За Гас Сензор
Другиот Дел Број:
89441-5290B
Fitment Тип:
Директна замена
R

Купувачите избираат и