.

.

За FORD E350 E450 F250 F350 F450 F550 F650 F750 V8 6.0 L 2005-2007 Дизел EGR Издувните Назад Притисок Сензор ПОЧЕТОК на 1850352C2

За FORD E350 E450 F250 F350 F450 F550 F650 F750 V8 6.0 L 2005-2007 Дизел EGR Издувните Назад Притисок Сензор ПОЧЕТОК на 1850352C2

DEN 510.00
DEN 600.00
-15 %
Од стока


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 2005 За На Ford E350 Клуб Вагон 6.0 L V8 2005 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2008 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2009 Година, За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2010 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2008 Година За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2009 За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2010 Година За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Форд Екскурзија 6.0 L V8 2005 Година За Ford F250 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F250 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F250 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford F350 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F350 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F350 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford F450 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F450 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F450 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford F550 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F550 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F550 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford F650 6.0 L V8 2006 Година За Ford F650 6.0 L V8 2007 Година За Ford F650 6.0 L V8 2008 Година За Ford F650 6.0 L V8 2005 Година За Ford F750 6.0 L V8 2006 Година За Ford F750 6.0 L V8 2007 Година За Ford F750 6.0 L V8 2008 Година За Ford F750 6.0 L V8
2005 За на Ford E-350 Клуб Вагон 6.0 L 363 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2004 година За Ford E-350 Клуб Вагон 6.0 L 363 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2010 Година За Ford E-350 Супер Должност 6.0 L 363 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2009 година, За Ford E-350 Супер Должност 6.0 L 363 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2008 Година За Ford E-350 Супер Должност 6.

Резолуција:
5C3Z-9J460-A
Тип:
Издувните Притисок Сензор
Мерен Опсег:
5C3Z9J460A
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
5C3Z9J460B DPFE6
Повторливост:
ПОЧЕТОК на Сензор
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
линеарна:
5C3Z-9J460-Б
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Чувствителност:
1850352C2 1850352C1 1850352
Тип Име:
ПОЧЕТОК на Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
1850352C2 1850352C1 1850352
Осветленост Дел Број:
5C3Z-9J460-А 5C3Z-9J460-Б
Другиот Дел Број:
5C3Z9J460A 5C3Z9J460B DPFE6
R

Купувачите избираат и