.

.

MK369081 Нови Притисок Сензор За МИЦУБИШИ J05 J08 ISUZU 4HK1 6HK1

MK369081 Нови Притисок Сензор За МИЦУБИШИ J05 J08 ISUZU 4HK1 6HK1

DEN 2278.00
DEN 3036.96
-25 %
Од стока


Опис
● Име на производ : Сензор за Притисок
● Дел Бр. : MK369081
● Осветленост Дел Број :
0798005590, MK369080 22627-AA170, SU6801, AS352, 72-1706
2-20362, 31935-1 XF00, 5 S12028,MK369081, 079800-5590, МК-369081
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Мерен Опсег:
Стандард
Чувствителност:
Притисок Сензор
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
Стандард
Тип На Сензор:
Холцер
Повторливост:
MK369081
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
СОРГО
Автомобил Производител:
Мицубиши
Производителот Дел Број:
MK369081
Осветленост Дел Број:
0798005590, MK369080 22627-AA170, SU6801, AS352, 72-1706
Осветленост Дел Number1:
2-20362, 31935-1XF00, 5S12028,MK369081, 079800-5590, МК-369081
R

Купувачите избираат и