.

.

СОПИРАЧКИ Диференцијални Притисок Сензор За Ауди А3 Q3 TT Seat Ibiza V Леон Фолксваген Amarok Crafter Passat Touran 076906051B

СОПИРАЧКИ Диференцијални Притисок Сензор За Ауди А3 Q3 TT Seat Ibiza V Леон Фолксваген Amarok Crafter Passat Touran 076906051B

DEN 384.00
Од стока


2003-2012 За АУДИ А3 (8 P1) 1.6 TDI 66k W CAYB
2003-2012 За АУДИ А3 (8 P1) 1.6 TDI 77k W CAYC
2004-подарок За АУДИ А3 Sportback (8 PA) 1.6 TDI 66k W CAYB
2004-подарок За АУДИ А3 Sportback (8 PA) 1.6 TDI 77k W CAYC
2011-Тековно За AUDI Q3 2.0 TDI 100k W CFFA
2011-Тековно За AUDI Q3 2.0 TDI 103k W CFFB
2011-Тековно За AUDI Q3 2.0 TDI 130k W CFGC
2011-Тековно За AUDI Q3 2.0 TDI quattro 103k W CFF
2011-Тековно За AUDI Q3 2.0 TDI quattro 130k W CFGC,CLLB
2006-Тековно За AUDI TT (8 J3) 2.0 TDI quattro 125k W CBBB,CFGB
2007-тековно За AUDI TT Roadster (8 J9) 2.0 TDI quattro 125k W CBBB,CFGB
2010-тековно За SEAT ALHAMBRA (710) 2.0 TDI 16 V 100kw CFFA
2010-тековно За SEAT ALHAMBRA (710) 2.0 TDI 16 V 103kw CFFB
2010-тековно За SEAT ALHAMBRA (710) 2.0 TDI 16 V 125kw CFGB
2004-подарок За SEAT ALTEA (5 P1) 2.0 TDI 16 V 103kw BKD,CFHC
2006-Тековно За SEAT ALTEA XL (5 P5,5 P8) 2.0 TDI 16 V 103kw BKD,CFHC
2006-Тековно За SEAT ALTEA XL (5 P5,5 P8) 2.0 TDI 16 V 125kw BMN,CEGA
2008-Тековно За SEAT EXEO (3 R2) 2.0 TDI 88kw CAGC,CJCC
2008-Тековно За SEAT IBIZA V (6 J5) 1.2 TDI 55kw CFWA
2008-Тековно За SEAT IBIZA V (6 J5) 1.6 TDI 66kw CAYB
2008-Тековно За SEAT IBIZA V (6 J5) 1.6 TDI 77kw CAYC,CLNA
2008-Тековно За SEAT IBIZA V (6 J5) 2.0 TDI 105kw CFHD
2008-Тековно За SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6 J1) 1.2 TDI 55kw CFWA
2008-Тековно За SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6 J1) 1.6 TDI 66kw CAYB
2008-Тековно За SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6 J1) 1.6 TDI 77kw CAYC,CLNA
2008-Тековно За SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6 J1) 2.0 TDI 105kw CFHD
2010-тековно За SEAT IBIZA V ST (6 J8) 1.2 TDI 55kw CFWA
2010-тековно За SEAT IBIZA V ST (6 J8) 1.6 TDI 66kw CAYB
2010-тековно За SEAT IBIZA V ST (6 J8) 1.6 TDI 77kw CAYC,CLNA
2005-тековно За СЕДИШТЕ ЛЕОН (1 P1) 2.0 TDI 125kw BMN,CEGA,CFJA
2005-тековно За СЕДИШТЕ ЛЕОН (1 P1) 2.

Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
Компатибилност
Резолуција:
Дел Бр.
Мерен Опсег:
Дел Бр.
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
GANGLE
Повторливост:
Примена
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
Компатибилен
Чувствителност:
Дел Бр.
R

Купувачите избираат и