.

.

Druzy Природен Кварц Приврзоци Сребро Позлатен Кристал Глина, Отворајќи Грутки Столб Гем Камења Шарм Pendant DIY Одлуки или Ѓердан

Druzy Природен Кварц Приврзоци Сребро Позлатен Кристал Глина, Отворајќи Грутки Столб Гем Камења Шарм Pendant DIY Одлуки или Ѓердан

DEN 239.52
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Природен Кварц Приврзоци Сребро Позлатен Кристал Глина, Отворајќи Грутки Столб Гем Камења Шарм Pendant DIY Одлуки За Ѓердан
Опис на производот :
Боја : бела кристал ,сина ,жолта , виножито .
Големина ; length4.5-5.7 см ширина 1.0-1.5 cm
Стил : популарната
Ако имате било какви прашања , можете да нè контактирате слободно , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Ви благодариме за вашето време !

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DYNE004
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
druzy
Од:
Кина
број:
DYNE037
Обликот:
Столб
боја:
виножито ,бела ,сина ,жолта
Тип На Објект:
Pendant
Материјал:
природен камен
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
length4.5-5.7 см ширина 1.0-1.5 cm
Количина:
1pcs
R

Купувачите избираат и