.

.

Двоен Круг Синџири Значка Lanyard Keychain Snap Копчето Pendent за Ѓердан Одговара 18 ММ Snap Копчето DIY Накит Љубов Срцето Подароци

Двоен Круг Синџири Значка Lanyard Keychain Snap Копчето Pendent за Ѓердан Одговара 18 ММ Snap Копчето DIY Накит Љубов Срцето Подароци

DEN 93.00
DEN 98.88
-6 %
Од стока


Двоен Круг Синџири Значка Lanyard Keychain Snap Копчето Pendent за Ѓердан Одговара 18 ММ Snap Копчето DIY Накит Љубов Срцето Подароци
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиумски
Димензии : должина 5cm за двоен круг стил / 7cm должина за keychain стил
Одговара snap копчето големина : 18mm snap копчиња
Пакет : 1 парче

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SBN2019
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
SHEAUTY
R

Купувачите избираат и