.

.

9pieces/многу 6mm - 25мм мешани круг топката стакло свет со една дупка шишенцето pendant накит наоди стаклено шише locket додатоци

9pieces/многу 6mm - 25мм мешани круг топката стакло свет со една дупка шишенцето pendant накит наоди стаклено шише locket додатоци

DEN 303.00
DEN 318.72
-5 %
Од стока


Опис
9pcs / многу само стаклена топка
6mm топка
8мм топка
10 3мм отвори
12 3мм отвори
14 4mmm отвори
16 4mm отвори
18 отворен 5mm
20 отвори 5mm
25 отвори 5mm
Вклучува : galss goble., не се вклучуваат играчка во стакло шоу
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
diy за себе
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ви благодариме.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25мм, се меша 9 големина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
мешани
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и