.

.

Ретро Сребро Snap Pendents Со Кристал Круг Љубов Срцето Snap Шарм Ѓердан Одговара 12mm Мали Snap Копчето Накит

Ретро Сребро Snap Pendents Со Кристал Круг Љубов Срцето Snap Шарм Ѓердан Одговара 12mm Мали Snap Копчето Накит

DEN 81.00
DEN 85.92
-6 %
Од стока


Ретро Сребро Snap Pendents Со Кристал Круг Љубов Срцето Snap Шарм Ѓердан Одговара 12mm Мали Snap Копчето Накит
Состојба : 100 сосема нов
Материјал : алуминиумски + rhinestones
Пакет : 1 компјутер pendent

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро,Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SBN2003
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
SHEAUTY
R

Купувачите избираат и