.

.

316L Stainlesss Челик Кул Biker Полирање Мини Големина на Черепот Pendant Синџир Висок Квалитет

316L Stainlesss Челик Кул Biker Полирање Мини Големина на Черепот Pendant Синџир Висок Квалитет

DEN 936.00
DEN 1247.52
-25 %
Од стока


Точка Бр. Pendant
Состојба
100% Сосема Нов
Квалитет
ААА+++
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина
45g прибл.
Големина 5cm * 2cm
Стил 316 L Stainlesss Челик Кул Biker Полирање Мини Големина на Черепот Pendant Синџир Висок Квалитет
Време на испорака
Ве молиме однесуваат на превозот политика за време на испорака
Превозот услови
DHL, UPS-от, Fedex, EMS, Кина Пост,Хонг Конг Пост ,итн
Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail.
Превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
Boyard
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PJ2
квалитет:
ААА+++
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Тежина:
45g
Pendant Големина:
5cm*2cm
Производство Област:
Гуангжу
Производи состојба:
100% Сосема Нов
синџир големина:
50cm*4mm
синџир тежина:
23g
R

Купувачите избираат и