.

.

BoYuTe Накит Додатоци Снабдувач 10 Парчиња, 5 Бои 35*45MM Метал Месинг Пеперутка Pendant Filigree

BoYuTe Накит Додатоци Снабдувач 10 Парчиња, 5 Бои 35*45MM Метал Месинг Пеперутка Pendant Filigree

DEN 159.00
DEN 177.12
-10 %
Од стока


Точка ИМЕ : Bo Yu Te Накит Додатоци Снабдувач 10 Парчиња, 5 Бои 35*45 MM Метал Месинг Пеперутка Pendant Filigree БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Број На Модел На:
cl9474
Пол:
Жените
Бренд Име:
BOYUTE
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Filigree Пеперутка
Компатибилност:
Filigree
Големина:
35*45mm
Објектот:
Filigree
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
R

Купувачите избираат и