.

.

50 Транспарентен мала чаша Плута тест цевка шише, кои сакаат директно цилиндар шише шишенцето приврзоци рамен база Мода накит

50 Транспарентен мала чаша Плута тест цевка шише, кои сакаат директно цилиндар шише шишенцето приврзоци рамен база Мода накит

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %
Од стока


Фабрика цена 50 Транспарентен мала чаша Плута тест цевка шише, кои сакаат директно цилиндар шише шишенцето приврзоци рамен база Мода накит сетови
висина : 75mm
кол. 12mm
устата отворена 10мм
волумен : 5ml
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Трговија на големо 200pcs/многу 12mm Сребро Позлатен Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово FREEshipping US$ 39.98 /многу
парчиња / многу
Античкиот Бронза 500pcs/многу 12mm Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот САД$ 55.98 /многу
парчиња / многу
200pcs Бронза прилагодливи 16mm прстен база празно freeshipping US$ 59.98 /многу
парчиња / многу
20pcs/многу злато позлатен Врвот Топла Европа Stytle 25мм Подлога Празно Хривнија/ Алка Празно Наоди freeshipping US$ 41.98 /многу
парчиња / многу
Freeshipping 20pcs/многу Цвет FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗЕН САД$ 35.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
12*75*10мм
Стил:
Класичен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Купувачите избираат и