.

.

simsimi beagle куче Нерѓосувачки челик Pendant милениче додатоци кутре пет ID празно куче ознака за печатење Огледало полски 10pcs

simsimi beagle куче Нерѓосувачки челик Pendant милениче додатоци кутре пет ID празно куче ознака за печатење Огледало полски 10pcs

DEN 562.00
DEN 864.00
-35 %
Од стока


Нашите Нерѓосувачки Челик приврзоци двете страни огледало полиран,извор директно од производители на квалитетот на,ве молиме слободно да се купи.
100% од највисок квалитет, ние само бутик висок квалитет !

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Гуштер , gecko
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SimSimi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
двојно се соочува со полиран
боја:
Челик
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
25*30мм
Style1:
домашно милениче додатоци
style2:
Животно Приврзоци
R

Купувачите избираат и