.

.

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 43*17*17MM Гроздобер Diy Прибор Делови Антички Бронзена Легура Накит компоненти Кула Pendant

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 43*17*17MM Гроздобер Diy Прибор Делови Антички Бронзена Легура Накит компоненти Кула Pendant

DEN 582.00
DEN 646.56
-10 %
Од стока


d
Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 43*17*17 MM Гроздобер Diy Прибор Делови Антички Бронзена Легура Накит компоненти Кула Pendant БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD0433
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Кула
Функција:
накит додатоци
Објектот:
кула pendant
Големина на Pendant :
43*17*17MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
R

Купувачите избираат и