.

.

5Pcs глава на лав форма Pendant,Отворајќи Кристал Кристал Шарм,DIY Накит ѓердан правење на резерви PD760

5Pcs глава на лав форма Pendant,Отворајќи Кристал Кристал Шарм,DIY Накит ѓердан правење на резерви PD760

DEN 1382.00
DEN 1536.00
-10 %
Од стока


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : смола ,Кристал
Количина : 5 парчиња
Мерењето на овој pendant е во должина околу : 40*60mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика

Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
PD760
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и