.

.

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*17MM Гроздобер Шарм Елка Pendant Антички Бронза Одговара Нараквици Ѓердан Diy Накит Наоди

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*17MM Гроздобер Шарм Елка Pendant Антички Бронза Одговара Нараквици Ѓердан Diy Накит Наоди

DEN 367.00
DEN 407.52
-10 %
Од стока


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 30*17 MM Гроздобер Шарм Елка Pendant Антички Бронза Одговара Нараквици Ѓердан Diy Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HD3500
Материјал:
Метал
Функција:
накит наоди
Објектот:
pendant шарм
Големина на Pendant :
30*17mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
R

Купувачите избираат и