.

.

Risul сакам моето Куче Сибирскиот husky Malamute Нерѓосувачки челик Pendant кутре пет ID празно куче ознака за печатење Огледало полски 10pcs

Risul сакам моето Куче Сибирскиот husky Malamute Нерѓосувачки челик Pendant кутре пет ID празно куче ознака за печатење Огледало полски 10pcs

DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %
Од стока


100% од Нерѓосувачки Челик постигнат , Двете страни Огледало Полиран
нова производство треба една недела

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
risul
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Сибирската husky Malamute
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Челик
Стил:
Сибирската husky Malamute куче профил
Функција:
двете страни огледало полиран
Големина на толеранција:
1mm
R

Купувачите избираат и