.

.

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 22*13MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо Антички Бронза Y Збор Плоча Приврзоци за Изработка на Накит

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 22*13MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо Антички Бронза Y Збор Плоча Приврзоци за Изработка на Накит

DEN 252.00
DEN 280.32
-10 %
Од стока


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 22*13 MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо Антички Бронза Y Збор Плоча Приврзоци за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HD0157
Материјал:
Метал
Обликотшема:
зборот плоча
Објектот:
бронза приврзоци
Големина на Pendant :
22*13mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Големина на празно:
17*11mm
R

Купувачите избираат и