.

.

ELOYHI Големо Срце Двојна Боја Плоча Долга Змија Синџир Приврзоци Џемпер Синџир Врвен Квалитет За Жените Трендовски Neckalce&Приврзоци Подарок

ELOYHI Големо Срце Двојна Боја Плоча Долга Змија Синџир Приврзоци Џемпер Синџир Врвен Квалитет За Жените Трендовски Neckalce&Приврзоци Подарок

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Од стока


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Број На Модел На:
NK0059
Бренд Име:
ELOHYI
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Функција:
Моден
изјава ѓердан:
Моден уникатен Collares
гроздобер прекрасна етничка шарм:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
макси јака:
multilayer ѓердан за жените девојка
нов моден дизајн:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените
Етничките Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината
Neclace Стил:
Pendant&Nacklace За Жени
R

Купувачите избираат и