.

.

5 парчиња Пијалаци може да затворање Може да капа Може да капак Пијалаци може да затворање печат затворање стандард капа изработени од тврда пластика

5 парчиња Пијалаци може да затворање Може да капа Може да капак Пијалаци може да затворање печат затворање стандард капа изработени од тврда пластика

DEN 67.00
DEN 95.04
-30 %
Од стока


Драги пријатели, ви благодариме за вашиот интерес за овој производ. Малку е тажно што на адаптерот на овој производ не е достапна во вашата земја. Но, ве молам не грижете се, ние prepair на universal Plug конвертор за вас. Се работи во многу земји, како што се Азија, Централна Америка, Јужна Америка и Нов Зеланд, Канада, Русија. Можете да ги најдете на овој линк : https : //www.aliexpress.com/store/product/Plug-converter-Global-universal-Power-Plug-Multi-country-converter-US-EU-UK-AU-plugs-AC-100/1958788_32863048569.html?spm=2114.12010611.0.0.3a83396ek3h KQs или исто така можете да кликнете на оваа слика. Ви благодарам многу!
Овој објект е збир на 5pcs стандард капа изработени од тврда пластика.
Погоден за стандардни пијалоци.
Тоа е еднократно, лесно да го зграби и одлично да се користи.
Убаво и прекрасно капи за одржување на изборите.
Боја : случајни боја (бела, црвена, црна)
Материјал : тешко пластика
Големина : околу 4.5 х 3.5 см
Пакет се Вклучени : 5 * сода може да капа затворање печат затворање (случаен боја)
Answer : ___________________________ Note : Случајни боја, не ја прифати наведени боја.
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Број На Модел На:
Пијалаци може да затворање Може да капа
Тип:
Процесор За Храна Делови
R

Купувачите избираат и