.

.

Проекти Додатоци Напојување EUC 185d W/s41 за Проектор NP115/ NP215/V260 230+

Проекти Додатоци Напојување EUC 185d W/s41 за Проектор NP115/ NP215/V260 230+

DEN 2496.00
Од стока


Оригиналниот проектор светилка за напојување проектирање Баласт EUC 185d w/s41 за проектор NP115/ NP215/V260 230+
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа. Ви благодариме.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Ова ќе биде повеќе од поволни.
а. Ние ќе ги искористиме кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 10-20 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
1. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција;
2. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.

Број На Модел На:
EUC 185d W/S41
R

Купувачите избираат и