.

.

Dewtreetali Автомобил Носителот Телефон Носителот Магнетни Воздухот Се Пропустливи Планината Магнет Паметен Телефон Клупа Мобилен Телефон За Во Автомобил Заградата А?

Dewtreetali Автомобил Носителот Телефон Носителот Магнетни Воздухот Се Пропустливи Планината Магнет Паметен Телефон Клупа Мобилен Телефон За Во Автомобил Заградата А?

DEN 85.92
Од стока


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
RFUL МАГНЕТНИ ПЛАНИНАТА; На армирано-магнетни носителот на оваа планината е она што ги поставува тоа, за разлика од другите месеци. Оваа Универзална магнетен држач произведува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било кој паметен телефон. Вклучувајќи ги и Android, Apple, Blackberry и Microsoft уреди.
ЦВРСТАТА ОСНОВА; висок квалитет На гума изградба на база на планината е уникатен и многу функционална, како и. Тоа гарантира дека подножјето на планината ќе цврсто држете го магнетни глава на планината, за да им помогне одржите вашиот паметен телефон во место, без оглед на патот вибрации или влијанија.
SWIVELS ВАШИОТ ЕКРАН : Ротирате вашиот телефон и зглобот на вашиот екран како што сакаш. Подножјето на планината останува фиксиран во воздухот се пропустливи на вашиот автомобил и не се движи, без разлика на тоа колку swiveling или ротација ќе го направите. Ова гарантира дека вашиот паметен телефон, секогаш ќе останат во вашата преферирана позиција
COMPLEMENTY ДИЗАЈН; На комплементарни дизајн на магнетното планината е оној кој се вклопува во позадината на било кој паметен телефон.

Боја Име:
Злато, Сребро.
Бренд Име:
Dewtreetali
Материјал Тип:
Пластични делови
R

Купувачите избираат и