.

.

Leige Накит Рубин Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Црвено скапоцен камен јули Birthstone Овална Намали Ангажман Свадба Прстен Подароци за Жени

Leige Накит Рубин Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Црвено скапоцен камен јули Birthstone Овална Намали Ангажман Свадба Прстен Подароци за Жени

DEN 2736.00
DEN 4560.00
-40 %
Од стока


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : cz Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.75 carats Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1.

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Рубин
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
RPO68161-RU
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална
R

Купувачите избираат и