.

.

Нерѓосувачки Челик Свеста Дишат Прстен Самоубиство Депресија Свеста Пауза Прстен Дишат Инспирација Накит Сила Подарок YLQ0694

Нерѓосувачки Челик Свеста Дишат Прстен Самоубиство Депресија Свеста Пауза Прстен Дишат Инспирација Накит Сила Подарок YLQ0694

DEN 100.00
DEN 143.52
-30 %
Од стока


Напомена :
1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет.Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн.
Ви благодариме за вашата поддршка!
Ставка Детали :
Пакет :
Лесно Шопинг :
Превозот :
Враќање & Политика За Наплата :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
За нас :
Снабдувач Ветување
Вашиот ги Задоволи Нашите извршување
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
Се надеваме дека ќе имаат ralaxed и пријатно време во нашата продавница.
Нашата целата работа е само за добив вашиот satisfication и да го направи светот
стана се повеќе убави.Во исто време,се Надевам на бизнис
поддршка на нашиот живот, исто така, за секој мора да го направи леб.

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
сребрена боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
шепа печатење
Повод:
Партија
Број На Модел На:
YLQ0694
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Компатибилност:
no
Површината Ширина:
Види Слика
Функција:
no
R

Купувачите избираат и