.

.

12 КОМПЈУТЕРИ/Поставите Нова Мода жените Накит Бренд Дизајнер Домот Нова Имитација прстен за жените панк Прстен Прибор трговија на Големо

12 КОМПЈУТЕРИ/Поставите Нова Мода жените Накит Бренд Дизајнер Домот Нова Имитација прстен за жените панк Прстен Прибор трговија на Големо

DEN 67.00
DEN 88.80
-25 %
Од стока


Опис :
Боја : Златна боја
Состојба : 100% Сосема Нов
Плаќање :
Испорака :
Одржување :
Пакување :
Повратни информации :

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Луди Фенг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
F5787
Пол:
Жените
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадба на плажа
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
превозот:
Некои Земја Слободни
Состојба:
100% Сосема Нов
фабрика:
Yes
R

Купувачите избираат и