.

.

70 парчиња/set Триаголник Камен Зглоб Прстен се Поставува Накит Жените Антички Сребрена Боја Шупливи Срцето Пердув Лист Midi Прст Прстени

70 парчиња/set Триаголник Камен Зглоб Прстен се Поставува Накит Жените Антички Сребрена Боја Шупливи Срцето Пердув Лист Midi Прст Прстени

DEN 702.00
DEN 935.52
-25 %
Од стока


70 парчиња/set Триаголник Камен Зглоб Прстен се Поставува Накит Жените Антички Сребрена Боја Шупливи Срцето Пердув Лист Midi Прст Прстени
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Сребрена Боја Количина : 70 парчиња

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
906
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
wj.јао
Површината Ширина:
mm
Функција:
Декорација
боја:
сребрена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот
R

Купувачите избираат и