.

.

925 Фунта Сребрен Прстен Поставување Прилагодливи Прстен Накит Handmake Подарок За Девојка ID12121

925 Фунта Сребрен Прстен Поставување Прилагодливи Прстен Накит Handmake Подарок За Девојка ID12121

DEN 604.00
DEN 604.32
-0 %
Од стока


Прилагодливи Прстен Поставување
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име 925 Фунта Сребрен Прстен Поставување Прилагодливи Прстен Накит Handmake Подарок За Девојка ID12121 Бренд beadsnice ID 12121 Големина 6mm Тежина од 1,5 грам Материјална 925 sterling silver Количество 2 парчиња

Бренд Име:
beadsnice
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
CNAS
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
12121
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Растенијата
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
накит:
сребрен прстен поставување
Функција:
Кориснички Накит
Обичај Накит:
DIY сувенири
невестата подарок:
Weddding Прстен
прстен рамки:
Нежен Накит Поставување
накит наоѓање:
прстен одлуки
подарок за неа:
девојка подарок
Ангажирање:
Модерен Прстен Накит
Персонализирани:
Handmake Подарок
Употреба:
Свадба,Забава,Подароци
R

Купувачите избираат и