.

.

ААА Квалитет Мода Прилагодливи Сијамски G Прстен Микро Отвори Премиум Циркон Кристали Змија Прстени за Жените Коктел Партија Подарок

ААА Квалитет Мода Прилагодливи Сијамски G Прстен Микро Отвори Премиум Циркон Кристали Змија Прстени за Жените Коктел Партија Подарок

DEN 471.00
DEN 496.32
-5 %
Од стока


Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
188418600
Бренд Име:
Allencoco
Материјал:
Кубен Циркони
R

Купувачите избираат и