.

.

Моден Црна Титаниум Прстен Мажите Класичен Ангажман Накит, Прстени

Моден Црна Титаниум Прстен Мажите Класичен Ангажман Накит, Прстени

DEN 239.52
Од стока


Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95e
Dogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz Mtu
Напомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.
Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,
објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .
Објектот Спецификите
SKU
TIRI0081 W8 B
Материјал
Титаниум
Боја
Полиран Сјајна
Позлата :
IP Црна, Позлата
Магнети
НИКОЈ
НИ Големина
8/9
Дебелина
2.0~2.5 MM
Ширина
8ММ
Камен
Не камења
Инкрустирани
НИКОЈ
Пакување
OPP вреќа
Обичај Гравирање услуга
1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и/или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.
2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.
3.гравирање на плаќање е 3за една страна. две страни(insize и надвор) е 5
молиме забележете :
стандардните фонтови се : Arial
стандардно врежани : внатре
врежани такса веб-страница :

Прстен Големина:
8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
TREWTUNGSTEN ЗА ЗДРАВЈЕ
Метали Тип:
Титаниум
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
R

Купувачите избираат и