.

.

бесплатен превозот Вистински Зелен Прстен ААА Одделение 3size изберете 02^^@^ GP стил парична Казна jewe Благородна Природни 5.25

бесплатен превозот Вистински Зелен Прстен ААА Одделение 3size изберете 02^^@^ GP стил парична Казна jewe Благородна Природни 5.25

DEN 483.00
DEN 671.52
-28 %
Од стока


jewerly не кутија
Превозот
1. Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја.
2. Што е потребно за 7-20 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Европски земји, но тоа ќе потрае 20-50 дена да Јужна Америка е клиенти. Ако не сте сигурни за вашата земја услуга, ве молиме љубезно ме контактирате за повеќе информации.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите.
Политика на враќање
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и