.

.

S925 Фунта Sliver Гроздобер Личност Marcasite Прстен за Жени со Различни Стилови на High-end Мода парична Казна Накит за Подарок

S925 Фунта Sliver Гроздобер Личност Marcasite Прстен за Жени со Различни Стилови на High-end Мода парична Казна Накит за Подарок

DEN 627.00
DEN 627.36
-0 %
Од стока


Dropshipping : имаме многу dropshipping,ние знаеме како да работат со dropshiper.добредојдовте dropshiper дојде до нашата продавница.
и ако имате некои од објектите што ќе dropshipping,може да ми испратите слика или линк, јас ќе се обидам мојата најдобра да ги најдете и
да ви даде подобра цена и услуга.
ОЕМ : Ние се обврзуваат обичај различни стилови, 925 sterling silver материјал обетки, прстени, приврзоци, нараквици и слично,
инкрустирани со high-end природен камен накит. Етикетирање : Ние ви нудиме да се engrave писма на стоката, или да engrave бренд етикети(Лого).

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
BITWBI
Пол:
Унисекс
CertificateType:
CNAS
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Сертификат Број:
12564110211
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
32851089403
Повод:
Годишнина
Главниот Камен:
калцедон
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
R

Купувачите избираат и