.

.

BOROSA 25мм Природни Druzy Кристал го Отвори Druzy Geode Rhombus Форма Злато Бенд Прстен,Мода Виножито Drusy Прстен Камења JAB799

BOROSA 25мм Природни Druzy Кристал го Отвори Druzy Geode Rhombus Форма Злато Бенд Прстен,Мода Виножито Drusy Прстен Камења JAB799

DEN 1551.00
DEN 1704.00
-9 %
Од стока


Материјал : Природни Druzy Geode ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : Големина : 25x25mm Дебелина : 7~9mm прстен големина : 6.5~7.5 Тежина : (Приближно) 10.2~11.5 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
JAB799
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
кристал, отворајќи
Материјал:
природни druzy
Површината Ширина:
Камен Големина
Функција:
Моден Druzy
Материјал:
Природни Druzy Geode
Камен големина:
Камен Големина
Дебелина:
7~9mm
Прстен Големина:
6.5~7.5
Тип На Објект:
прстен
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
10.2~11.5g
R

Купувачите избираат и