.

.

BAIHE Солидна 14K Бело Злато(AU585) Уверение Круша намали Ангажирање Жени Трендовски парична Казна Накит Домот уникатен Полу Планината Прстен

BAIHE Солидна 14K Бело Злато(AU585) Уверение Круша намали Ангажирање Жени Трендовски парична Казна Накит Домот уникатен Полу Планината Прстен

DEN 18960.00
Од стока

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K/585 Вкупно Грам Тежина За:3.4 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:21.2 mm Ширина Дното За:1.3 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Круша намали Големината За:11x8mm SKU:R20739-14k
Услуга

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метал Печат:
14k
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бело Злато
CertificateType:
GDTC
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R20739-14k
Главниот Камен:
Никој
Треба 10k злато?14k злато?18k злато?925?:
Ве молиме контактирајте со нас.
Треба бело злато?Жолто злато?Роуз злато?:
Ве молиме контактирајте со нас.
Прстен големина :
Прстен големина >10:
Прстен големина>=8+$10Ring големина>=12+$20.
R

Купувачите избираат и