.

.

Новиот Дизајниран Природни Larimar скапоцен камен Прстен Убава Овална 10X13MM Океанот Камен Свадба Ангажман Прстен Празникот на Жената, парична Казна Накит

Новиот Дизајниран Природни Larimar скапоцен камен Прстен Убава Овална 10X13MM Океанот Камен Свадба Ангажман Прстен Празникот на Жената, парична Казна Накит

DEN 1340.00
DEN 1886.88
-29 %
Од стока


Новиот Дизајниран Природни Larimar скапоцен камен Прстен Убава Овална 10 X13 MM Океанот Камен Свадба Ангажман Прстен Празникот на Жената, парична Казна Накит
Карактеристики :
Направени од AAA Потекло Вистински Larimar Камен, исто така, повика Океанот камен
Убава Сина боја, ќе направи да се чувствувате релаксираат и удобно
925 Sterling Silver
100% DJ CH Тим Дизајниран и Бренд Количина
Фабриката За Директна Продажба Цена
Спецификација :
Големина на прстенот : 10 X13mm
Големина : Променливи Во Големина
Тежина : 4.83 g
Пакување Листа :
1 X Сина Larimar Прстен
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Larimar
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
DR18085R
Поставување Тип:
Тензија Поставување
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
DJ CH
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Сертификат Број:
DR18085R
Стил:
Класичен
Име:
Природни Larimar Прстени
Големина:
Resizable
Метал:
925 Sterling silver
Вкупната Тежина:
4.83 g
Камен големина:
10x13mm
R

Купувачите избираат и